Zebranie preferencji studentów dotyczących wyboru dyscyplin sportowych na zajęcia wychowania fizycznego

27 Maj, 2024

W ramach obowiązkowych zajęć z Wychowania Fizycznego, dotyczących wszystkich studentów I stopnia, studiów stacjonarnych, którzy rozpoczynają lub będą kontynuować zajęcia z wychowania fizycznego w semestrze zimowym roku akademickiego 2024/2025, rozpoczynamy pierwszy etap – zebranie preferencji dotyczących wyboru dyscypliny przez studentów.

Każdy student zobowiązany jest dokonać wyboru preferowanej dyscypliny sportowej w systemie USOSWeb w terminie: 11– 14 czerwca 2023 r. do godz. 24.00

Każdy student ma prawo wyboru tylko 1 dyscypliny sportu z przedstawionej poniżej oferty:

• 1.  Piłka nożna
  • 2.  Piłka siatkowa
  • 3.  Koszykówka
  • 4.  Fitness – ćwiczenia siłowe
  • 5.  Fitness – aerobik
  • 6.  Tenis stołowy

W drugim etapie (23 – 24 września 2024 r.) odbędą się zapisy na zajęcia wychowania fizycznego zgodnie z ułożonym planem.