English versioneStudentUSOSwebArchiwum Prac Dyplomowych

W ramach działań prewencyjnych związanych z zagrożeniem zdrowia publicznego, spowodowanym koronawirusem SARS-Co V-2 uprzejmie informujemy, że Centrum Obsługi Studenta oraz Biura Centrum Obsługi Studenta zostały zamknięte dla studentów od 13 marca do odwołania.

Ponadto informujemy, że w okresie tym kontakt odbywa się tylko drogą e-mailową, swoje prośby, pytania proszę kierować na adresy:

• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – w przypadku spraw związanych z tokiem studiów,
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – w przypadku spraw stypendialnych.

Na Wasze pytania, prośby, będziemy się starać odpowiadać na bieżąco.

Za utrudnienia przepraszamy
Centrum Obsługi Studenta